Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu firmanızın reklamı veya tanıtımı için çok önemlidir. Bir Açılış Organizasyonu yapmak istiyorsunuz ve neler yapmanız gerektiği konusunda tam olarak emin değilsiniz. Bu konuda bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Açılış Organizasyonlar da yapmış olduğumuz etkinlikler aşağıda detaylı olarak sıralanmıştır.

 

 

Açılış Organizasyon Süslemeleri
Açılış Organizasyon Süslemeleri

 

Açılış Organizasyon Süslemeleri
Açılış Organizasyon Süslemeleri

 

Açılış Organizasyon Süslemeleri
Açılış Organizasyon Süslemeleri

 

Firmanızın renklerine uygun zincir balon süslemeleri, firmanızın logosu veya iletişim bilgilerini baskılı balon olarak bastırıp dağıtımını gene bizim palyaçolarımız tarafından dağıtımını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda el ilanı, broşür ve açılış için ayarlamış olduğunuz hediyelerin dağıtımını palyaçolar eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra balon süsleme, bayrak süsleme, palyaço, el ilanı, kokteyl masası, ses sistemi, sunucu, gümüş tepsi, kırmızı kurdele, kuru pasta ve içecekler, konfeti ve volkanlar, mehteran takımı gurubu, girişte trio müzik grubu, kapıların tüllerle ve balonlarla süslenmesi gibi süslemeler yapılabilir.
Açılış Organizasyonu planlamalarınızı önceden hazırlayıp bir organizasyon firmasından destek alarak kusursuz olmasını sağlamak öncelikle yapmamız gereken bir iştir. Biraz daha detaya girmek gerekirse Açılış organizasyonu etkinliklerin de kullanılan malzemelerden bazıları:
Balon süsleme
Profesyonel kamera ve video çekimi
Animasyon karakterler ( palyaço, pamuk prenses, sünger bob, mickey mause, mini mause, korsan palyaço, vb. karakterler olabilir.)
Ünlüler ile imza günü
Sanatçı sunucu kiralama
Animasyon yiyecekler: ( pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu, Maraş dondurması, kahveci güzeli, gözleme, nargileci, şerbetçi gibi sokak satıcıları)
Kokteyl masası kiralama
Dikdörtgen, kare servis masası ve dağıtıcı servis elemanları
Sunum için sahne sistemi ve ses sistemi kiralama
Açılışınızı unutulamaz kılmanız için İstanbul mehter takımı hizmeti aynı zaman da büyük bir reklam olacaktır. Siz değerli müşterilerimizin de fikri ve düşünceleri bizim için çok değerlidir biz firma olarak sadece kurulu bir düzen olarak çalışmaktan ziyade değişik önerilere de açığız. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Yapmış olduğumuz organizasyonlar da kaliteyi her zaman ön planda tutuyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerimizi iyi bir şekilde akıllar da kalmasını sağlamak ve her zaman bir adım daha önde olmayı hiç yorulmadan devam ettirmek temel ilkemiz olmuştur. Yapılan her organizasyon bizim için değerli ve önemlidir sizde bu özel anınızı gelin biz profesyonellerin ellerine bırakın ve içiniz sonuna kadar rahat olsun.

Yoruma kapalı.