Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu yapmadan önce bir düğün planı çıkarılmalıdır. Bu planı kağıt üzerinde yazılı olarak yaparsak bizim için daha faydalı olacaktır. Öncelikle düğün mekanı belirlemek gerekir ve bu mekanın rahatlıkları çok önemlidir. Örnek verecek olursak ulaşımı rahat, park sorunu olmayan ve buna benzer özelliklerde,  gelen davetlilerin rahatını da düşünmek gerekir. Bu planı ne kadar erken çıkarabilirsek bizim için  o kadar kolaylık sağlar. Bu plana şöyle bir isim verebiliriz düğün organizasyon, düğün organizasyonları yada düğün organizasyonu planı gibi hemen geçelim… Düğün organizasyonu mekan seçimi demiştik bu işlemden sonra mekanın süslenmesi gelecek olan davetlilerin sayısının çıkarılıp ve çıkarılan bu listede kimin hangi masalara oturacağına kadar düşünmek gerekir. Düğün organizasyonlarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri masa numaralarının olmaması yani gelen davetliler nerede oturacaklar bunun daha önceden planının çıkarılması o gün için büyük bir kolaylık. Düğün organizasyonu için diğer sayfalarda da bu plan ile ilgili açıklamalar olacaktır…..

Düğün Organizasyon
Düğün Organizasyon

 

Düğün Organizasyonları
Düğün Organizasyonları

 

Düğün Organizasyon Masa Süsleme
Düğün Organizasyon Masa Süsleme

 

 

Düğün Organizasyonlarda Yapılan başlıca süslemelerden örnek olarak:
Düğün Organizasyon için  Kır Sandalyesi,  Ahşap Sandalye, Tiffany Sandalye, Plastik Sandalye ve sandalyenin kumaşla süslenmesi,  Düğün Sandalye dekorasyon, Sandalye, Örtüsü ve Fiyonk Bağlama çeşitleri, Streç giydirme Örtü, ve fiyonk bağlama olabilir ve bu sandalyeler için sandalye arkasına canlı veya yapay çiçek uygulama yapılabilir.
Düğün Organizasyon masa süslemeleri olarak Yuvarlak Masa ve masanın uygun renklerle dekoru, Kare Masa, masa örtüsü, masa kapağı, masaüstü şamdan çeşitleri Banket masa, masa örtüsü ve fiyonk bağlama,  Düğün için Işıklı Kokteyl Masası uygulamaları yapılabilir.  Düğün’da Kokteyl Masası, ve masa örtüsü ve fiyonk bağlama çeşitleri davet başlamadan önce yapılan en güzel süslemelerdendir.
Düğün masa süslemelerinde detaylı süslemeler olarak
Masaüstü canlı çiçek aranjman, fanus ve mum
Düğün masalarına, Tek kollu şamdan, Beş kollu şamdan, cam vazo, yapay çiçek, dallar ve led ışık uygulamaları, Kristal şamdan, içerisine bardak ve jel mum
Düğün’da gene enteresan ve bir o kadarda görünümü şık olan geçen yıllarda en sık kullanılan Cam Akvaryum ve ortasında canlı çiçekler,  yanlarına ise canlı küçük süs balıkları kullanılmıştı. Bu tür bir  Düğün  organizasyon düzenlemek isteyen müşterilerimiz gelen davetlilere küçük fanuslardan hediye etmeleridir. Böylece balıklar hem şık görüntü sağlamakla kalmayıp organizasyon sonrası hayatta kalmış olup gelen davetlilere de küçük bir hediye olurlar.
Düğün Organizasyon Masaüstü süslemelerde Cam supla, Altın simli supla, Gümüş simli supla ve Ayna supla kullanarak güzel bir  Düğün Organizasyon gerçekleştirilebilir.

Yoruma kapalı.