Kır Düğünü Organizasyonları

Kır düğünü her zaman için evlenecek olan çiftlerin en çok tercih ettiği ve yapmak istediği bir düğündür. Eğer nasıl bir kır düğünü yapmak istiyorum diyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Siz hayal edin biz sizin o eşsiz muazzam hayallerinizi gerçekleştirelim.

 

Kır Düğünü Organizasyonları
Kır Düğünü Organizasyonları

 

Kır Düğünü Organizasyonları
Kır Düğünü Organizasyonları

 

Kır Düğünü Organizasyonları
Kır Düğünü Organizasyonları

 

Kır düğünü Organizasyonlarda Yapılan başlıca süslemelerden örnek olarak:
Kır düğünü Organizasyon için  Kır Sandalyesi,  Ahşap Sandalye, Tiffany Sandalye, Plastik Sandalye ve sandalyenin kumaşla süslenmesi,  Kır düğünü Sandalye dekorasyon, Sandalye, Örtüsü ve Fiyonk Bağlama çeşitleri, Streç giydirme Örtü, ve fiyonk bağlama olabilir ve bu sandalyeler için sandalye arkasına canlı veya yapay çiçek uygulama yapılabilir. Beyaz Halı ve kırmızı Halı giriş yürüme yolu için serilir bu yolda eğer ışıklı dallı gelin damat yürüme yolu varsa, çıkış müziği eşliğinde yürürken hayal dünyasında gibi bir hisle bu hayat yolunda geri dönmeksizin davetlilerin arasına katılınır. Kır düğünü Organizasyon masa süslemeleri olarak Yuvarlak Masa ve masanın uygun renklerle dekoru, Kare Masa, masa örtüsü, masa kapağı, masaüstü şamdan çeşitleri Banket masa, masa örtüsü ve fiyonk bağlama,  Kır düğünü için Işıklı Kokteyl Masası uygulamaları yapılabilir.  Kır düğünü organizasyon’da Kokteyl Masası, ve masa örtüsü ve fiyonk bağlama çeşitleri davet başlamadan önce yapılan en güzel süslemelerdendir.
Kır düğünü masa süslemelerinde detaylı süslemeler olarak
Masaüstü canlı çiçek aranjman, fanus ve mum
Kır düğünü masalarına, Tek kollu şamdan, Beş kollu şamdan, cam vazo, yapay çiçek, dallar ve led ışık uygulamaları, Kristal şamdan, içerisine bardak ve jel mum
Kır düğünü’da gene enteresan ve bir o kadarda görünümü şık olan geçen yıllarda en sık kullanılan Cam Akvaryum ve ortasında canlı çiçekler,  yanlarına ise canlı küçük süs balıkları kullanılmıştı. Bu tür bir Kır düğünü organizasyon düzenlemek isteyen müşterilerimiz gelen davetlilere küçük fanuslardan hediye etmeleridir. Böylece balıklar hem şık görüntü sağlamakla kalmayıp organizasyon sonrası hayatta kalmış olup gelen davetlilere de küçük bir hediye olurlar.
Kır düğünü Organizasyon Masaüstü süslemelerde Cam supla, Altın simli supla, Gümüş simli supla ve Ayna supla kullanarak güzel bir Kır düğünü Organizasyon gerçekleştirilebilir.

Yoruma kapalı.