Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu yapmadan önce bir Nişan planı çıkarılmalıdır. Bu planı kağıt üzerinde yazılı olarak yaparsak bizim için daha faydalı olacaktır. Öncelikle Nişan düğün mekanı belirlemek gerekir ve bu mekanın rahatlıkları çok önemlidir. Örnek verecek olursak ulaşımı rahat, park sorunu olmayan ve buna benzer özelliklerde,  gelen davetlilerin rahatını da düşünmek gerekir. Bu planı ne kadar erken çıkarabilirsek bizim için  o kadar kolaylık sağlar. Bu plana şöyle bir isim verebiliriz Nişan organizasyon, Nişan organizasyonları yada Nişan organizasyonu planı gibi hemen geçelim… Nişan organizasyonu mekan seçimi demiştik bu işlemden sonra mekanın süslenmesi gelecek olan davetlilerin sayısının çıkarılıp ve çıkarılan bu listede kimin hangi masalara oturacağına kadar düşünmek gerekir. Nişan organizasyonlarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri masa numaralarının olmaması yani gelen davetliler nerede oturacaklar bunun daha önceden planının çıkarılması o gün için büyük bir kolaylık. Nişan organizasyonu için diğer sayfalarda da bu plan ile ilgili açıklamalar olacaktır…..

nisan-dugun-susleme-organizasyonu
nisan-dugun-susleme-organizasyonu

 

nisan-havuzbasi-dugunu
nisan-havuzbasi-dugunu

 

nisan-cicekli-yurume-yolu
nisan-cicekli-yurume-yolu

 

 

Nişan Organizasyonlarda Yapılan başlıca süslemelerden örnek olarak:
Nişan Organizasyon için  Kır Sandalyesi,  Ahşap Sandalye, Tiffany Sandalye, Plastik Sandalye ve sandalyenin kumaşla süslenmesi, Nişan Sandalye dekorasyon, Sandalye, Örtüsü ve Fiyonk Bağlama çeşitleri, Streç giydirme Örtü, ve fiyonk bağlama olabilir ve bu sandalyeler için sandalye arkasına canlı veya yapay çiçek uygulama yapılabilir.
Nişan Organizasyon masa süslemeleri olarak Yuvarlak Masa ve masanın uygun renklerle dekoru, Kare Masa, masa örtüsü, masa kapağı, masaüstü şamdan çeşitleri Banket masa, masa örtüsü ve fiyonk bağlama, Nişan için Işıklı Kokteyl Masası uygulamaları yapılabilir. Nişan’da Kokteyl Masası, ve masa örtüsü ve fiyonk bağlama çeşitleri davet başlamadan önce yapılan en güzel süslemelerdendir.
Nişan masa süslemelerinde detaylı süslemeler olarak
Masaüstü canlı çiçek aranjman, fanus ve mum
Nişan masalarına, Tek kollu şamdan, Beş kollu şamdan, cam vazo, yapay çiçek, dallar ve led ışık uygulamaları, Kristal şamdan, içerisine bardak ve jel mum
Nişan’da gene enteresan ve bir o kadarda görünümü şık olan geçen yıllarda en sık kullanılan Cam Akvaryum ve ortasında canlı çiçekler,  yanlarına ise canlı küçük süs balıkları kullanılmıştı. Bu tür bir Nişan  organizasyon düzenlemek isteyen müşterilerimiz gelen davetlilere küçük fanuslardan hediye etmeleridir. Böylece balıklar hem şık görüntü sağlamakla kalmayıp organizasyon sonrası hayatta kalmış olup gelen davetlilere de küçük bir hediye olurlar.
Nişan Organizasyon Masaüstü süslemelerde Cam supla, Altın simli supla, Gümüş simli supla ve Ayna supla kullanarak güzel bir Nişan Organizasyon gerçekleştirilebilir.

Yoruma kapalı.