Nişan Süslemeleri

Nişan Süslemeleri olarak; Cam vazolu led ışıklı gelin damat yürüme yolu, Kristalli Gelin damat yürüme yolu ( canlı çiçek, fanus ve jel mum), Kristalli Nikah Masası, iki adet uzun sandalye, iki adet puf oturma grubu ve canlı çiçek, Altın varaklı Nikah Masası, iki adet uzun sandalye, iki adet puf oturma grubu ve canlı çiçek kullanılmaktadır.
Nikah Masasının  altına sahne uygulaması  yapılabilir sahne (podyum) yükseklik ( 20, 40 ve 60cm ) standart en uygun boy ölçüleridir. Bunun yanı sıra Nişan Süslemeleri ne ek olarak nikah masasının üzerine gazebo ve bu gazebonun kumaşlar ile süslenmesi daha şık olsun isterseniz ışık süslemede yapılabilir. Gazebo her zaman için Nişanda ayrı bir yer edinmektedir.

Nişan Masa Sandalye Süsleme
Nişan Masa Sandalye Süsleme

 

Nişan Organizasyon Süsleme
Nişan Organizasyon Süsleme

 

Nişan Masası Süsleme
Nişan Masası Süsleme

 

Nişan Süslemeleri nin yanı sıra gelen davetlilere Nikah Şekerleri,  hazırlanabilir aynı zamanda davetlilerin günün anlam ve önemini yazılı bir şekilde ifade edebilmeleri için Anı defteri ve tüylü kalem, duygusal müşterilerimizin isteklerindendir. Nişan Süslemeleri’nde  peçetelikler, Kristalli Anı Masası , Anı defteri ve tüylü kalemin yanı sıra volkan kumanda edilir ( volkanlardan ışık seli, kumandalı volkanlar, uzaktan kumandalı volkan) dans esnasında, ilk giriş de ve pasta gelirken Konfeti patlatmak sizi adeta başka bir havaya girmenize davetlilerin ise heyecan içinde sizi izlemesine ( Konfeti Makinesi, tüplü konfeti makinesi, gazlı konfeti ) neden olur.
Nişan Süslemeleri ilaveten  Oturma Grupları, Sedirler, Puflar, yer minderleri, mekana uygun olarak yerleştirilir. Nişan Süslemeleri ‘nin olmazsa olmazı ise Çevre süslemeleri, Tülle süslemeleridir. Çevre süslemelerine örnek olarak Havuz süsleme, havuza canlı çiçek (çiçek ortasına volkan) Havuz kenarlarına Bardaklar ve fanuslar içinde mumlar veya renkli büyük mumlar. Kumaş süsleme Nişan Süslemeleri Dekorasyon ve ışıklı süsleme, ışıklı kumaş süslemeleri
Nişan Süslemeleri görsel olarak Balon uçurma, uçan balon, Balon yağdırma, kapalı alanda Balon yağmuru, ilk giriş anında sis makinası ile sis gösterisi, barkovizyon gösterisi, Profesyonel Ses sistemleri, Profesyonel ışık sistemleri, Çevre aydınlatma, takip ışığı, robot ışıklar, Profesyonel Kamera Çekimi ve Fotoğraf Çekimi gene Nişan Süslemeleri olarak. Balon süsleme, balondan yazılar, Beyaz büyük kalp balonlar, balondan büyük nazar boncuğu yapılabilir.

 

 

 

Yoruma kapalı.