Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyon da süslemelerden önce çocuğumuzun rahatı ve onun acılı günlerden sonra güzel ve unutulmaz bir gün geçirmesini sağlamak çok önemlidir. Çocuğunuzun tabiri caizse erkekliğe adım attığı günlerde onun mutlu olması ve bu mutluluğun hep birlikte yaşatılması gereği bizim her sünnet organizasyon da yapmış olduğumuz dört yeni çeri eşliğinde sünnet tahtı ile taşınması. Dört yeni çeri ve işlemeli kral tahtı gibi sünnet koltuğu sünnet olacak çocuğun kendini önemli hissetmesini sağlar. Gelen davetlilerde bu muhteşem görüntüden büyülenmesi yapmış olacağınız sünnet organizasyonun kalitesini gösterir.

Sünnet Çocuk Masası Süsleme
Sünnet Çocuk Masası Süsleme

 

Sünnet Organizasyon Balon İsim Süsleme
Sünnet Organizasyon Balon İsim Süsleme

 

Sünnet Düğünü Masa Sandalye Süsleme
Sünnet Düğünü Masa Sandalye Süsleme

 

Sünnet Organizasyon larda Yapılan başlıca süslemelerden örnek olarak:
Sünnet Organizasyon için  Kır Sandalyesi,  Ahşap Sandalye, Tiffany Sandalye, Plastik Sandalye ve sandalyenin kumaşla süslenmesi,  Sünnet Sandalye dekorasyon, Sandalye, Örtüsü ve Fiyonk Bağlama çeşitleri, Streç giydirme Örtü, ve fiyonk bağlama olabilir ve bu sandalyeler için sandalye arkasına canlı veya yapay çiçek uygulama yapılabilir.
Sünnet Organizasyon masa süslemeleri olarak Yuvarlak Masa ve masanın uygun renklerle dekoru, Kare Masa, masa örtüsü, masa kapağı, masaüstü şamdan çeşitleri Banket masa, masa örtüsü ve fiyonk bağlama,  Sünnet için Işıklı Kokteyl Masası uygulamaları yapılabilir.  Sünnet Organizasyon da Kokteyl Masası, ve masa örtüsü ve fiyonk bağlama çeşitleri davet başlamadan önce yapılan en güzel süsleme lerdendir.
Sünnet Organizasyon masa süslemelerinde detaylı süslemeler olarak
Masaüstü canlı çiçek aranjman, fanus ve mum
Sünnet Organizasyon masalarına, Tek kollu şamdan, Beş kollu şamdan, cam vazo, yapay çiçek, dallar ve led ışık uygulamaları, Kristal şamdan, içerisine bardak ve jel mum
Sünnet Organizasyon da gene enteresan ve bir o kadarda görünümü şık olan geçen yıllarda en sık kullanılan Cam Akvaryum ve ortasında canlı çiçekler,  yanlarına ise canlı küçük süs balıkları kullanılmıştı. Bu tür bir Sünnet organizasyon düzenlemek isteyen müşterilerimiz gelen davetlilere küçük fanus lar dan hediye etmeleridir. Böylece balıklar hem şık görüntü sağlamakla kalmayıp organizasyon sonrası hayatta kalmış olup gelen davetlilere de küçük bir hediye olurlar.
Sünnet Organizasyon Masaüstü süslemelerde Cam supla, Altın simli supla, Gümüş simli supla ve Ayna supla kullanarak güzel bir Sünnet Organizasyon gerçekleştirilebilir.

Yoruma kapalı.