Sünnet Süslemeleri

Sünnet Süslemeleri görsel olarak Balon uçurma, uçan balon, Balon yağdırma, kapalı alanda Balon yağmuru, ilk giriş anında sis makinası ile sis gösterisi, barkovizyon gösterisi, Profesyonel Ses sistemleri, Profesyonel ışık sistemleri, Çevre aydınlatma, takip ışığı, robot ışıklar, Profesyonel Kamera Çekimi ve Fotoğraf Çekimi gene Sünnet Süslemeleri olarak. Balon süsleme, balondan yazılar, balon ile sünnet çocuğunun isminin yazılması, balondan büyük nazar boncuğu yapılabilir.

Sünnet Süsleme Uçan Balon
Sünnet Süsleme Uçan Balon

 

Sünnet Çocuk Masalarının Süslenmesi
Sünnet Çocuk Masalarının Süslenmesi

 

Sünnet Teras Süsleme
Sünnet Teras Süsleme

 

Sünnet Süslemeleri olarak; Cam vazolu led ışıklı gelin damat yürüme yolu, Kristalli yürüme yolu ( canlı çiçek, fanus ve jel mum), Altın varak lı işlemeli Sünnet tahtı, Sünnet tahtı yastığı ve sünnet takıları için işlemeli hazine kutusu, sünnet süslemelerinde sünnet tahtı nasıl olur diye merak ediyorsanız, önce neler yapılır ona bakalım, Sünnet tahtının ayak kısımlarına uçan balon bağlanabilir, kenarları tüller ile süslenebilir, tahtın arkasına balondan nazar boncuğu asılabilir.
Sünnet Tahtının altına sahne uygulaması yapılabilir sahne (podyum) yükseklik ( 20, 40 ve 60cm ) standart en uygun boy ölçüleridir. Bunun yanı sıra Sünnet Süslemeleri ne ek olarak sünnet tahtının üzerine gazebo ve bu gazebonun kumaşlar ile süslenmesi daha şık olsun isterseniz ışık süslemede yapılabilir. Gazebo her zaman için Sünnet süslemelerinde ayrı bir yer edinmektedir.
Sünnet Süslemeleri nin yanı sıra gelen davetlilere hediye Şekerleri,  hazırlanabilir aynı zamanda davetlilerin günün anlam ve önemini yazılı bir şekilde ifade edebilmeleri için Anı defteri ve tüylü kalem, duygusal müşterilerimizin isteklerindendir. Sünnet Süslemeleri’nde  peçetelikler, Kristalli Anı Masası , Anı defteri ve tüylü kalemin yanı sıra volkan kumanda edilir ( volkanlardan ışık seli, kumandalı volkanlar, uzaktan kumandalı volkan) dans esnasında, ilk giriş de ve pasta gelirken Konfeti patlatmak sizi adeta başka bir havaya girmenize davetlilerin ise heyecan içinde sizi izlemesine ( Konfeti Makinesi, tüplü konfeti makinesi, gazlı konfeti ) neden olur.
Sünnet Süslemelerine ilaveten Oturma Grupları, Sedirler, Puflar, yer minderleri, mekana uygun olarak yerleştirilir. Sünnet Süslemeleri ‘nin olmazsa olmazı ise Çevre süslemeleri, Tülle süslemeleridir. Çevre süslemelerine örnek olarak Havuz süsleme, havuza canlı çiçek (çiçek ortasına volkan) Havuz kenarlarına Bardaklar ve fanuslar içinde mumlar veya renkli büyük mumlar. Kumaş süsleme Sünnet Süslemeleri Dekorasyon ve ışıklı süsleme, ışıklı kumaş süslemeleri

 

Yoruma kapalı.